Sejm The Game pozwoli zasmakować władzy. Pierwszy trailer humorystycznego RPG już w sieci

Patrycja Pietrowska
2024/06/06 15:45
2
0

Najwyższy czas dopchać się do stołka!

Na rynek zmierza całkiem interesująca pozycja, która może zwrócić uwagę miłośników politycznych klimatów. Trwają bowiem prace nad Sejm The Game, które pozwoli stworzyć własną partię i zasmakować władzy. Pierwszy trailer humorystycznego RPG od Simplicity Games został już udostępniony przez twórców.

Sejm the Game
Sejm the Game

W Sejm The Game stworzymy własną partię polityczną. Pierwszy trailer już w sieci

W sieci ukazał się pierwszy trailer Sejm The Game – humorystycznej produkcji z gatunku RPG, w której będziemy mogli zasmakować nieco władzy. Jak możemy wyczytać w opisie gry na platformie Steam, tytuł pozwoli „wcielić się w swojego ulubionego parlamentarzystę”, ale również stworzyć własną partię polityczną. Gracze będą musieli zadbać nie tylko o poparcie wśród wyborców, ale również o odpowiedni poziom godności człowieka.

Do dyspozycji zainteresowanych zostanie oddanych kilka specjalnych mocy, w tym krytyczny atak przy użyciu kota bojowego czy odbierająca przeciwnikowi popularność klątwa niemieckiego agenta. Gracze będą mogli wybrać spośród 15 parlamentarzystów, którzy różnić się będą nie tylko parametrami, ale też wspomnianymi wcześniej umiejętnościami.

GramTV przedstawia:

Co ciekawe, fabuła ma nawiązywać do bieżących wydarzeń rozgrywających się w krajowej polityce. Część z nich możemy już zaobserwować na udostępnionym przez twórców trailerze. Jak zapewniają deweloperzy, „Sejm The game ma niską barierę wejścia”, jednak „by dojść do perfekcji na najwyższym poziomie trudności, wymagany będzie geniusz strategiczny samego Jarosława”.

Zostań posłem na sejm RP, stwórz potężną partię i poprowadź ją do zwycięstwa - zasmakuj władzy i nie pozwól nikomu sobie jej odebrać! – czytamy w opisie gry Sejm The Game na platformie Steam.

Niestety data premiery Sejm The Game pozostaje na ten moment tajemnicą. Zainteresowani mogą jednak dodać produkcję do listy życzeń na platformie Steam i oczekiwać na kolejne komunikaty ze strony Simplicity Games.

Komentarze
2
Bruce_666
Gramowicz
06/06/2024 23:23

Jak nie dadzą jakieś zaporowej ceny, to kupię na premierę. I widzę inspirację South Park:)

FallingStickman
Gramowicz
06/06/2024 18:32

Autorzy powinni się postarać o jakieś rządowe dofinansowanie. To by była wisienka na torcie.