Saints Row na nowym materiale. Twórcy pokazują rozbudowane opcje personalizacji

Mikołaj Ciesielski
2022/04/21 08:00
2
0

Deweloperzy ze studia Volition dzielą się kolejnymi szczegółami na temat nadchodzącego rebootu serii Saints Row.

Saints Row na nowym materiale. Twórcy pokazują rozbudowane opcje personalizacji

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj po 21:00 czasu polskiego rozpoczął się kolejny pokaz nadchodzącego rebootu serii Saints Row. Transmisja skupiała się w całości na rozbudowanych opcjach personalizacji. Okazuje się, że w tym aspekcie produkcja studia Volition da graczom spore pole do popisu. Użytkownicy dostosują bowiem nie tylko wygląd swojego bohatera, ale będą mogli spersonalizować również pojazdy, bronie czy też własną siedzibę oraz wybrane budynki w mieście. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i przekonajcie się sami.

W opisie wspomnianego materiału znajdziemy natomiast opis nowych opcji personalizacji w grze Saints Row, które zaprezentowano na wczorajszej transmisji. Prezentują się one następująco:

  • Personalizacja Szefa — wybierzcie sylwetkę, twarz, włosy i ubranie, aby stworzyć kogo lub CO tylko chcecie. Zostańcie własnymi Szefami. Stwórzcie Szefa swoich marzeń.
  • Personalizacja pojazdów — automaniaków zachwyci możliwość modyfikacji nawet najmniejszego szczegółu pojazdu. I nie chodzi tylko o wygląd. Mamy dla Was ulepszenia, popisowe funkcje, a nawet różne dźwięki silnika!
  • Personalizacja broni — tak, możecie też podkręcić wygląd sprzętu, zmieniając jego kolor, wzór, kalkomanię lub materiał wykonania. Albo sprawić, że giwera będzie przypominać coś zupełnie innego.
  • Siedziba i miasto — nawet zrujnowany kościół możecie urządzić po swojemu. W miarę jak wzrastacie w siłę, siedziba ekipy wygląda coraz lepiej. Ale możecie też dopracować ją zgodnie z własnymi preferencjami. Im większymi będziecie twardzielami, tym bardziej zmieni się całe miasto. Prowadząc kryminalne przedsięwzięcia w różnych częściach miasta, własnoręcznie odmienicie oblicze Santo Ileso.
  • Święci i przyjaciele — możecie też personalizować wygląd Świętych rekrutów i przyjaciół, korzystając z mnóstwa strojów do odblokowania. W końcu cała ekipa powinna wozić się w tym samym stylu.

Na koniec przypomnijmy, że Saints Row zmierza na komputery osobiste (czasowo ekskluzywnie dla Epic Games Store) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 23 sierpnia bieżącego roku. Warto również dodać, że według nieoficjalnych informacji nadchodząca produkcja studia Volition ma doczekać się aż trzech fabularnych rozszerzeń.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
21/04/2022 08:24

Ta gra obraża moje uczucia, proszę ją zcancelować.

MatKus01
Gramowicz
21/04/2022 08:22

Gra wygląda wizualnie lepiej, niż na poprzednim trailerze, choć chyba nadal za cukierkowa i kreskówkowa i niekiedy przekombinowana dla mnie. Za blisko SR4, wolał bym krok wstecz i coś bliżej SR3, może z elementami SR2. Ale wszystkim nie dogodzisz.