Ruszyła beta Battlefield 2042. Zobaczcie rozgrywkę w 4K i ustawieniach Ultra

Mikołaj Ciesielski
2021/10/06 11:00
0
0

Niestety wielu graczy nadal nie może sprawdzić tegorocznej odsłony serii Battlefield ze względu na przeciążone serwery.

Ruszyła beta Battlefield 2042. Zobaczcie rozgrywkę w 4K i ustawieniach Ultra

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś rozpoczęły się testy beta Battlefield 2042. Przez najbliższe dwa dni możliwość sprawdzenia tegorocznej odsłony popularnej serii będą mieć wyłącznie osoby, które zdecydowały się na złożenie zamówienia przedpremierowego. Po tym czasie do zabawy dołączą wszyscy zainteresowani. Tymczasem do sieci trafiła już cała masa materiałów wideo, a wśród nich dostępny jest m.in. gameplay, który pokazuje, jak Battlefield 2042 prezentuje się w rozdzielczości 4K i ustawieniach Ultra. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zainteresowanie testami beta jest ogromne, o czym świadczy fakt, że część graczy wciąż nie może dostać się na serwery produkcji, a jak wspomnieliśmy wyżej, możliwość przetestowania gry mają obecnie wyłącznie osoby, które zdecydowały się złożyć zamówienie przedpremierowe. Należy się więc przygotować, że w piątek, kiedy beta udostępniona zostanie wszystkim zainteresowanym, mogą pojawić się podobne problemy.

Warto wspomnieć, że podczas otwartych beta testów gry Battlefield 2042 gracze mają okazję sprawdzić się w dobrze znanym trybie Podbój na mapie „Kosmodrom”, na której trzeba „uważać zarówno na ogień wroga, jak i nadchodzące burze. Do dyspozycji użytkowników oddano również czterech specjalistów, wyróżniających się innymi umiejętnościami.

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku 19 listopada. Zainteresowanych zachęcamy również do obejrzenia krótkometrażowego filmu Exodus, który stanowi wprowadzenie do fabuły tegorocznej odsłony serii Battlefield.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!