RPG w klimatach WWE? Gra jest już w produkcji

Smolak
2022/05/09 11:30

Prace nad projektem trwają, a wkrótce powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi. Czego się spodziewacie?

Czy są na sali jacyś domorośli wrestlerzy? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Podczas niedawnego podsumowania finansowego, WWE zdradziło, że pracuje nad grą RPG sygnowaną logo organizacji. Niestety, nie poznaliśmy jeszcze zbyt wielu informacji, ale oficjalnej i pełnej zapowiedzi powinniśmy spodziewać się już wkrótce. Wiadomo natomiast, że tytuł trafi na urządzenia mobilne.

RPG w klimatach WWE? Gra jest już w produkcji

O tym, że gra powstaje, powiadomiła Stephanie McMahon – była zawodniczka, a obecnie dyrektor do spraw marki. Z jej wypowiedzi możemy również wywnioskować, że podobnie jak WWE 2K22, nowa produkcja powstaje przy współpracy z 2K. Szczerze przyznam, że nie wiem, jakiego rodzaju zabawy powinniśmy się spodziewać, ale mam nadzieję, że tytuł pojawi się również na PC i konsolach.

Zaintrygowanym graczom nie pozostaje nic innego, niż uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną zapowiedź. Jeśli jesteście spragnieni wrestlingowych zmagań, to zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją WWE 2K22.

Na koniec przypomnijmy, że produkcja autorstwa Visual Concepts zadebiutowała na rynku 8 marca i jest dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!