Rozdajemy kody do bety Call of Duty Vanguard. Komu wczesny dostęp?

LM
2021/09/11 12:15

Zainteresowani wcześniejszym dostępem do testów beta nowego CoD-a? Szczegóły w środku.

Dobre wieści dla fanów Call of Duty. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zamówienie przedpremierowe, a chcielibyście rozpocząć zabawę z wersją beta, to mamy niespodziankę. Gram.pl ma dla Was 45 kodów na wcześniejszy dostęp do testów beta strzelanki Activision. Kody nie są dedykowane żadnej konkretnej platformie i dopiero podczas rejestracji kodu (instrukcja poniżej) wybieracie urządzenie, na które specjalny kod otrzymacie na wskazany przez Was adres mailowy. Kto pierwszy, ten lepszy – udanych łowów. Przycisk z kodami znajdziecie na dole wiadomości.

Rozdajemy kody do bety Call of Duty Vanguard. Komu wczesny dostęp?

Jak zrealizować kod bety Call of Duty Vanguard?

  1. Udaj się pod adres www.callofduty.com/betaredeem by wykorzystać otrzymany tu kod;
  2. Koniecznie zaloguj się lub utwórz konto Activision – tam oznacz region i platformę sprzętową;
  3. Po wypełnieniu formularza zostaniesz poinformowany o poprawności zgłoszenia;
  4. Dedykowana strona nie oferuje żadnych kodów – te zostaną przesłane na adres mailowy z konta Activision bliżej startu bety.

GramTV przedstawia:

Testy beta rozpoczną się 13 września na PlayStation i 16 września nas PC oraz Xboksach. Otwarta beta ruszy 18 września na wszystkich platformach i potrwa do 20 września. Wymagania sprzętowe pecetowej wersji Call of Duty Vanguard znajdziecie tutaj. Gra ukaże się 5 listopada na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xboksach Series.

Call of Duty Vanguard ponownie przenosi nas w realia II wojny światowej, a podczas kampanii fabularnej zobaczymy główne teatry globalnego konfliktu. Jednocześnie twórcy przygotowali na premierę dokładnie 20 map dla trybów multiplayer; Treyarch połączył wątki dla trybu Zombie z wydarzeniami z Cold War; a Raven nieprzerwanie wspiera Call of Duty: Warzone, z którym Vanguard otrzyma pełną integrację.

Komentarze
2
olowsky
Gramowicz
16/09/2021 19:14
IDareKI napisał:

Ma ktoś jakiś wolny kod? Bo oczywiście wszystko zabrane i nikt ani "dziękuję" ani "pocałuj mnie w dupę". 

nic nie stracileś, te kody nie działają, grę dodało do biblioteki, sciągneła się ale nie wpuszcza, pisze, ze beta dostepna dla osób które zakupiły vanguard w przedsprzedaży.

IDareKI
Gramowicz
11/09/2021 16:50

Ma ktoś jakiś wolny kod? Bo oczywiście wszystko zabrane i nikt ani "dziękuję" ani "pocałuj mnie w dupę".