Robert Makłowicz nowym Geraltem? Polscy fani żartują z serialu Wiedźmin

Radosław Krajewski
2022/11/21 15:30

Petycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Nie milkną echa rezygnacji Henry’ego Cavilla z roli Geralta w serialu Wiedźmin od Netflixa. Aktor zdecydował się opuścić produkcję po trzecim sezonie, który zadebiutuje w lecie przyszłego roku. Jego miejsce zajmie Liam Hemsworth, który podczas pierwszych castingów walczył o tę rolę z Brytyjczykiem. Fani nie są zadowoleni z tej zmiany i stworzyli petycję, aby usunąć producentów oraz scenarzystów i zachować Cavilla, z którymi aktor miał być skonfliktowany. Petycja zyskała ogromną popularność, którą podpisało ponad 240 tysięcy osób. Również polscy fani serialu Netflixa zaproponowali swojego własnego kandydata, tworząc petycję, aby nowym Geraltem został Robert Makłowicz.

Robert Makłowicz nowym Geraltem? Polscy fani żartują z serialu Wiedźmin

Robert Makłowicz jako Geralt – tego chcą fani Wiedźmina

Liam Sriam! Tylko Robert Makłowicz jest w stanie w godny sposób przejąć rolę Geralta z Rivii po Henrym Cavillu! Nie spoczniemy póki Netflix nie wysłucha naszej prośby i nie zmieni swojej decyzji dotyczącej obsadzenia tej roli. Jesteśmy w stanie bojkotować Netflixa i przerzucić się na Polsat Box (tak! jesteśmy tak bardzo zdeterminowani!). Podpisz petycję jeżeli też jesteś fanem przygód najwspanialszego bohatera zrodzonego w XX wieku (czyli Pana Roberta) i popularnego Wieśka.

Podpisano,

Załoga Klubu Komediowego

GramTV przedstawia:

W chwili pisania tej wiadomości petycję podpisało już 628 entuzjastów pomysłu, aby popularny dziennikarz i krytyk kulinarny zapolował na potwory w kolejnych sezonach Wiedźmina. Trzeba przyznać, że zespół Klubu Komediowego ma poczucie humoru i stworzyli na tyle absurdalne połączenie, że nie ma prawa się ziścić, ale jest na tyle oryginalne, ze wielu widzów chciałoby zobaczyć urzeczywistnienie tej wizji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!