RIPOUT to FPS ze zmieniającymi formę mutantami. Pokazano krótki gameplay

DK
2022/05/12 19:25
1
0

Wideo skupia się na prezentacji systemu oświetlenia w grze.

W internecie można obejrzeć krótki materiał z rozgrywką z nadchodzącego shootera RIPOUT. Filmik pokazuje oświetlenie w tytule. Twórcy z Pet Project Games zaopatrzyli wideo komentarzem: "światło pełni kluczową rolę w budowaniu atmosfery gry. Strzeżcie się, gdy robi się ciemno". Gameplay obejrzycie poniżej.

RIPOUT to FPS ze zmieniającymi formę mutantami. Pokazano krótki gameplay

O RIPOUT słyszymy już od pewnego czasu. To horror kooperacyjny online, w którym mamy czyścić statki kosmiczne z hord zmiennokształtnych kosmitów. Lokacje w grze będą generowane proceduralnie. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery; wiemy tylko, że twórcy planują wypuścić FPS-a jeszcze w tym roku. I przy okazji zachęcają graczy do dodawania RIPOUT do swoich list na Steamie.

GramTV przedstawia:

A jeśli chodzi o inne pierwszoosobowe strzelaniny, o których mieliśmy okazję usłyszeć w ostatnim czasie, to na początku tygodnia pisaliśmy chociażby o gameplayu z całkiem niebrzydkiego Moon Mystery. Akcja tego tytułu ma rozgrywać się na Księżycu i tam będziemy strzelać do robotów i jeździć łazikami. Inna ciekawa pozycja to Road to Vostok – połączenie FPS-a i survivalu, które stawia na realizm. Nad tą produkcją pracuje były oficer wojsk Finlandii.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
12/05/2022 20:17

Nic się nie da wywnioskować z tej mini pokazówki ;/