Road to Vostok – realistyczny FPS od byłego żołnierza na nowym trailerze

DK
2022/05/11 10:10
0
0

Widzimy opuszczone tereny i mapę gry.

Na oficjalnym kanale Road to Vostok na YouTube wylądował trailer z nadchodzącego FPS-a Road to Vostok. Filmik trwa minutę i ma zostać zaprezentowany na imprezie OTK Games Expo. Na wideo widać telewizor, na którym są wyświetlane sceny z gry. Mamy okazję rzucić okiem na mapę i puste miejscówki. Trailer publikujemy na dole newsa.

Road to Vostok – realistyczny FPS od byłego żołnierza na nowym trailerze

Road to Vostok to produkcja autorstwa jednego człowieka. Co ciekawe, tym człowiekiem jest były oficer wojska Finlandii. FPS ma być, jak mówi twórca, "hardkorową grą survivalową dla pojedynczego gracza". Tytuł czerpie inspirację z serii S.T.A.L.K.E.R. Akcja FPS-a ma zostać umiejscowiona w postapokaliptycznej strefie granicznej na granicy fińsko-rosyjskiej. Lokacje są wzorowane na prawdziwych obszarach. Co więcej, gra ma mieć "realistyczne mechaniki broni, zaawansowany system survivalu i nieprzyjaźnie nastawione postacie niezależne".

GramTV przedstawia:

Data premiery shootera nie jest jeszcze znana. Pewnym pocieszeniem jest jednak fakt, że w trzecim kwartale 2022 Road to Vostok otrzyma wersję demonstracyjną.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!