Moon Mystery to FPS z akcją na Księżycu. Zobaczcie trailer

DK
2022/05/10 17:40
0
0

Pierwszy materiał wideo z gry jest krótki, ale intrygujący.

Mikołaj Szymanowski prezentuje Moon Mystery – połączenie przygodówki i pierwszoosobowej strzelaniny z akcją na Księżycu. Tytuł ma zadebiutować w bliżej nieokreślonym terminie w 2023. Tymczasem autor zaprasza do obejrzenia pierwszego trailera i podaje parę faktów na temat projektu. Wideo publikujemy na dole newsa.

Moon Mystery to FPS z akcją na Księżycu. Zobaczcie trailer

W grze wcielimy się w postać astronauty i będziemy próbowali odkryć spisek zawiązany na Księżycu. Mamy walczyć z robotami, rozwiązywać łamigłówki i jeździć łazikiem i innymi pojazdami. A oprócz tego cały czas będziemy utrzymywać kontakt z księżycową stacją sterowaną przez AI.

GramTV przedstawia:

Poniższy trailer pokazuje, co mniej więcej może czekać graczy w Moon Mystery. Ciekawym jest fakt, że w pewnym momencie widzimy również inne krajobrazy niż księżycowy – na przykład jakąś lodową krainę i leśne tereny. Jeśli chodzi o las, to drzewa, góry i potoczek są tłem jazdy "zwykłym" samochodem. Możliwe więc, że gra pozwoli nam na chwilę "zejść na Ziemię". Już teraz można dodawać MM do listy życzeń na platformie Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!