Ricochet Anti-Cheat w rękach oszustów. System wycieka przed premierą

LM
2021/10/15 07:59
0
0

Wygląda na to, że twórcy oprogramowania usprawniającego nieumiejętnych graczy weszli w posiadanie nowego zabezpieczenia.

Nie da się ukryć, że niedawna zapowiedź Ricochet Anti-Cheat od Raven Software spotkała się z mieszanymi odczuciami. Podczas gdy wizja serwerów bez oszustów wydawała się zbyt piękna, by mogła być prawdziwa, wielu graczom nie spodobał się fakt, że system miał działać na poziomie jądra systemowego pecetów graczy. Na tę chwilę wszystko to zostało zepchnięte na drugi plan, gdyż okazuje się, że twórcy cheatów weszli w posiadanie oprogramowania Ricochet i mogą szukać sposobów na obejście sterownika.

Ricochet Anti-Cheat w rękach oszustów. System wycieka przed premierą

Taką informację przekazano ze stosownymi screenami na Twitterze i chociaż od razu pojawiły się zarzuty o intencjonalne udostępnienie aplikacji, to wstrzymajmy się z ocenami i poczekajmy na rozwój wydarzeń. Jeśli już na tym etapie twórcy oprogramowania do ułatwiania rozgrywki posiadają zabezpieczenie, to być może znajdą sposób, by zneutralizować wynikające z niego korzyści. Wszystko to wydaje się ponurym żartem ze strony twórców cheatów i liczymy na zdecydowane działania wydawcy.

GramTV przedstawia:

Ricochet Anti-Cheat ma zadebiutować w Call of Duty Warzone w aktualizacji Pacific oraz wraz z Call of Duty Vanguard. Więcej o oprogramowaniu dowiecie się pod tym adresem.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!