Czy to już najlepszy cosplay z Resident Evil Village? Niesamowite dzieło fanki

Maria Wawrzyniak
2021/08/22 12:00
0
0

Jedna z fanek zaprezentowała światu cosplay Cassandry z gry Resident Evil Village. Fani są zachwyceni.

Resident Evil Village już przed premierą pojawił się na celowniku kreatywnych cosplayerów. Wielokrotnie donosiliśmy chociażby o próbach przeniesienia do realnego świata słynnej Lady Dimitrescu – dzisiaj jednak mamy dla Was (podajemy za serwisem Game Rant) cosplay Cassandry, czyli jednej z córek ogromnej wampirzycy. Spośród trójki córek dziewczynę wyróżnia żółty klejnot na szyi, o którym fanka wykonująca cosplay oczywiście nie zapomniała. Efekty są niesamowite – zobaczcie sami.

Czy to już najlepszy cosplay z Resident Evil Village? Niesamowite dzieło fanki

UWAGA NA SPOILERY!

GramTV przedstawia:

Wszyscy, którzy mają za sobą już przerażającą wycieczkę po świecie Resident Evil Village wiedzą, że Cassandra, Daniela oraz Bela są wynikiem badawczego eksperymentu Cadou – to właśnie on sprawił, że córki Lady Dimitrescu nie wyglądają jak normalne kobiety. Przy każdym spotkaniu jednej z nich wielu z Was na pewno dostawało białej gorączki przez towarzyszące dziewczynom roje much pełniących coś w rodzaju tarczy chroniącej je przed pociskami głównego bohatera Ethana Wintersa.

KONIEC SPOILERÓW!

Przypomnijmy na koniec, że Resident Evil: Village zadebiutowało 7 maja bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej (PlayStation 5, Xbox Series X) oraz poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One). Jeśli chcecie być na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi gry, zapraszamy pod ten adres.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!