Resident Evil Re:Verse zadebiutuje w tym roku. Znamy dokładną datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/06/14 09:15

Sieciowa strzelanka Capcomu wraca do żywych.

Resident Evil Re:Verse zadebiutuje w tym roku. Znamy dokładną datę premiery

Resident Evil Re:Verse miało zadebiutować na rynku już w lipcu ubiegłego roku, ale ostatecznie Capcom poinformował, że premiera samodzielnej gry sieciowej – która ma trafić do wszystkich nabywców Resident Evil Village – odbędzie się dopiero w tym roku. Już jakiś czas temu sugerowano, że „wkrótce” mamy doczekać się nowych informacji na temat wspomnianej produkcji. Plotki okazały się trafne, ponieważ japońska firma w trakcie Capcom Showcase, które miało miejsce dziś w nocy, ujawniła, że Resident Evil Re:Verse zadebiutuje dokładnie 28 października tego roku.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Resident Evil Re:Verse będzie dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Resident Evil Village. Warto także wspomnieć, że dniu premiery samodzielnej gry sieciowej do najnowszej odsłony serii Resident Evil trafi również sporo innych nowości. W trakcie Capcom Showcase zaprezentowano bowiem fabularny dodatek oraz tryb TPP. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Re:Verse zmierza na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Tytuł ma oferować zabawę w trybie deatmatch w zespołach składających się z 4 lub 6 graczy, a każdy pojedynek ma trwać 5 minut. Gdy dana postać zginie, jej ciało przekształca się w broń biologiczną, która może pokrzyżować plany pozostałych użytkowników. Zwycięża osoba, która podczas starcia zdobędzie największą liczbę punktów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!