Resident Evil 4 Remake trafi na jeszcze jedną platformę

DK
2022/09/15 23:00
0
0

A przy okazji Capcom zaprasza na pokaz RE Showcase.

Resident Evil 4 Remake zapowiedziano na czerwcowym wydarzeniu State of Play. Wtedy też podano datę premiery odnowionej wersji horroru – gra ma trafić do sklepów 24 marca 2023. Według wcześniejszych ustaleń, remake’a należało spodziewać się na pecetach i konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. A teraz podczas Tokyo Game Show poinformowano, że tytuł wyląduje również na PlayStation 4.

Resident Evil 4 Remake trafi na jeszcze jedną platformę

To trochę dziwne, ale pominięto Xboksa One – przecież zazwyczaj w ogłoszeniach o wydaniu wersji na poprzednią generację figurują obydwie platformy. Przy okazji Capcom zaprasza na wydarzenie Resident Evil Showcase, podczas którego ma dojść do ujawnienia nowych szczegółów na temat odświeżonego RE4. Na razie nie znamy dokładnej daty pokazu; wiemy jedynie, że ma on odbyć się już niedługo – to znaczy w październiku.

RE na Switcha

A jeśli chodzi o inne wieści na temat RE, to podczas Nintendo Direct wyjawiono, że poszczególne odsłony serii – to znaczy Resident Evil Village, Resident Evil 2, Resident Evil 3 i Resident Evil 7 – trafią na Switcha. Gry będą dostępne w chmurze. Pierwsza z nich – Village – ma zadebiutować w Cloud już 28 października.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!