Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Resident Evil 4 Remake pojawi się na State of Play? Wyciekł harmonogram pokazu

Mikołaj Ciesielski
2022/05/30 12:00

W sieci pojawiła się grafika, która zdradza, czego możemy spodziewać się po najbliższej prezentacji firmy Sony.

Resident Evil 4 Remake pojawi się na State of Play? Wyciekł harmonogram pokazu

Zgodnie z zapowiedzią już w ten czwartek odbędzie się kolejne State of Play. Sony ujawniło, że nadchodzący pokaz będzie poświęcony „ekscytującym” produkcjom od zewnętrznych partnerów. Nie powinniśmy więc spodziewać się nowych informacji o tytułach rozwijanych przez PlayStation Studios. Nie oznacza to jednak, że japońska firma nie przygotowała kilku niespodzianek. Do sieci wyciekła bowiem grafika prezentująca harmonogram prezentacji i wiele wskazuje na to, że czeka nas całkiem interesujące wydarzenie.

Według nieoficjalnych informacji na najbliższym State of Play zobaczymy m.in. fabularny zwiastun Forspoken, pierwszy zwiastun Street Fightera 6 (o którym wspominał również Jeff Grubb) czy też finałowy trailer Stray, który być może ujawni również dokładną datę premiery. Sony ma również poświęcić nieco czasu na omówienie PlayStation VR2, a posiadacze PS5 czekający na nowe gogle wirtualnej rzeczywistości mogą liczyć na kilka niespodzianek.

Wyciek zdradza bowiem, że na wydarzeniu doczekamy się nowych ogłoszeń dotyczących Call of Duty: Modern Warfare 2, które prawdopodobnie będzie zawierać tryb, wykorzystujący PlayStation VR2. W trakcie pokazu mamy również rzekomo zobaczyć, jak na goglach wirtualnej rzeczywistości firmy Sony będą prezentować się Resident Evil Village oraz Avatar: Frontiers of Pandora.

Przysłowiową wisienką na torcie ma być natomiast oficjalna zapowiedź Resident Evil 4 Remake. Grafika, która wyciekła do sieci, zdradza, że na State of Play zobaczymy teaser odświeżonej produkcji Capcomu, a sama gra ma zadebiutować na rynku w 2023 roku.

Należy podkreślić, że powyższe doniesienia nie doczekały się komentarza ze strony Sony, dlatego jak zawsze w takich przypadkach, radzimy podchodzić do przedstawionych informacji z dystansem. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na czwartkowy pokaz State of Play, który rozpocznie się równo o północy.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!