Street Fighter 6 na State of Play? Capcom ma szykować się do prezentacji gry

Mikołaj Ciesielski
2022/05/30 08:25

Jeff Grubb twierdzi, że na nadchodzącym pokazie Sony zobaczymy nową odsłonę serii Street Fighter.

Street Fighter 6 na State of Play? Capcom ma szykować się do prezentacji gry

Pod koniec lutego doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Street Fighter 6. Wówczas Capcom opublikował jedynie krótki teaser, a także poinformował, że więcej informacji na temat produkcji otrzymamy latem tego roku. Wiele wskazuje jednak na to, że pełnoprawny zwiastun gry zobaczymy już w tym tygodniu podczas ogłoszonego w zeszłym tygodniu pokazu State of Play.

Jeff Grubb – znany branżowy insider i dziennikarz – zauważa, że prezentacja Sony skupi się na „ekscytujących informacjach od zewnętrznych partnerów” japońskiej firmy. Zdaniem Grubba jedną z produkcji, które zobaczymy na wspomnianym wydarzeniu, będzie właśnie Street Fighter 6. Część użytkowników twierdzi jednak, że Capcom poczeka z prezentacją gry na sierpniowy turniej Evolution Championship Series. Co na to insider?

Dziennikarz przyznaje, że na wspomnianym wydarzeniu e-sportowym rzeczywiście nie zabraknie informacji o Street Fighter 6, ale pełnoprawna prezentacja gry ma nastąpić wcześniej. Fanom serii na ten moment nie pozostaje więc nic innego, jak uważnie śledzić nadchodzące State of Play i mieć nadzieję, że Capcom faktycznie podzieli się na prezentacji Sony nowymi szczegółami i materiałami z kolejnej odsłony Street Fightera.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!