Resident Evil 4 Remake na porównaniu z oryginałem. Capcom szykuje spore zmiany

Mikołaj Ciesielski
2022/06/20 08:00

Sprawdźcie, jak odświeżona wersja Resident Evil 4 prezentuje się w bezpośrednim zestawieniu z pierwowzorem.

Resident Evil 4 Remake na porównaniu z oryginałem. Capcom szykuje spore zmiany

Na ostatnim State of Play doczekaliśmy się zapowiedzi Resident Evil 4 Remake. Już po pierwszym zwiastunie fani zaczęli doszukiwać się powiązań z wydanym w zeszłym roku Resident Evil Village. Tymczasem do sieci trafił materiał wideo, w którym nadchodzący remake został porównany z oryginalną wersją Resident Evil 4. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak odświeżone wydanie prezentuje się w bezpośrednim zestawieniu z pierwowzorem. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Podobnie jak w przypadku Resident Evil 2 i Resident Evil 3, tak i tym razem Capcom postawił na gruntowny remake, a materiał opublikowany na kanale ElAnalistaDeBits na YouTube potwierdza, że odświeżona wersja Resident Evil 4 będzie znacznie mroczniejsza od oryginału. Pod względem wizualnym gra będzie natomiast przystosowana do dzisiejszych standardów, dlatego możemy liczyć m.in. na większą liczbę różnego rodzaju detali. Materiał zapowiada również, że poszczególne lokacje także doczekają się pewnych zmian.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zadebiutuje na rynku dokładnie 24 marca 2023 roku. Gra zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami odświeżona wersja produkcji Capcomu „zachowa esencję oryginału”, ale fani serii mogą liczyć na „świeże wrażenia”.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!