Replaced z kolejną obsuwą. Cyberpunkowa platformówka nie ukaże się w 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2023/08/22 08:30
0
0

Na premierę gry od Sad Cat Studios będzie trzeba trochę poczekać.

Replaced miało zadebiutować na rynku w 2022 roku, ale w wyniku inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę premiera gry została opóźniona. Na The Game Awards 2022 deweloperzy ze Sad Cat Studios zapowiedzieli natomiast, że ich produkcja ukaże się w 2023 roku. Okazuje się jednak, że również wspomniany termin jest już nieaktualny. Wydawca poinformował bowiem o kolejnym opóźnieniu.

Replaced z kolejną obsuwą. Cyberpunkowa platformówka nie ukaże się w 2023 roku

Premiera Replaced ponownie opóźniona. Gra zadebiutuje dopiero w 2024 roku

Informacja o ponownym opóźnieniu premiery Replaced pojawiła się w najnowszym raporcie finansowym Thunderful Group, czyli organizacji macierzystej Coatsink, a więc wydawcy nadchodzącej produkcji Sad Cat Studios. W udostępnionych dokumentach podsumowano nie tylko wyniki z ostatnich miesięcy, ale również wyszczególniono gry, które wspomniane firmy zamierzają dostarczyć na rynek w najbliższym czasie.

GramTV przedstawia:

Jedną z tych produkcji jest właśnie Replaced, które – jak się okazuje – trafi w ręce graczy dopiero w 2024 roku. W raporcie finansowym Thunderful Group na próżno szukać jednak informacji na temat dokładnej daty premiery. Graczom, którzy czekają na produkcję Sad Cat Studios, nie pozostaje więc nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne szczegóły.

Na koniec warto przypomnieć, że Replaced zmierza na komputery osobiste, a także konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Akcja gry ma miejsce w alternatywnej, retrofuturystycznej wersji Ameryki z lat 80. Podczas rozgrywki wcielimy się w R.E.A.C.H. – sztuczną inteligencję uwięzioną w ciele człowieka. Gracze będą musieli odkryć tajemnice zepsutej do szpiki kości cyberpunkowej metropolii rządzonej przez „korupcję i chciwość”.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!