Remnant 2: The Awakened King ze zwiastunem. Oficjalna zapowiedź dodatku

Wincenty Wawrzyniak
2023/11/01 22:00
0
0

Gunfire Games oficjalnie zapowiedziało pierwszy z trzech dodatków do gry Remnant 2.

Gunfire Games razem z wydawcą Gearbox Publishing oficjalnie zapowiedziało pierwszy dodatek pod tytułem The Awakened King do gry Remnant II. Jest to pierwsze z trzech zaplanowanych rozszerzeń. Poznaliśmy najważniejsze szczegóły, czyli datę premiery, cenę oraz zawartość.

Remnant 2: The Awakened King ze zwiastunem. Oficjalna zapowiedź dodatku

Oficjalna zapowiedź dodatku The Awakened King do gry Remnant II

Remnant II: The Awakened King ma zadebiutować na rynku już 14 listopada bieżącego roku w cenie 9,75 euro. Za 24,50 euro możemy wykupić dostęp do wszystkich trzech dodatków, aczkolwiek na pozostałe dwa będziemy musieli oczywiście poczekać. Dodatek będzie także od razu dostępny dla wszystkich posiadaczy edycji Ultimate.

Jedyny Prawdziwy Król przebudził się i pragnie krwi. Skażony przez Korzeń podczas snu bliskiego śmierci, szalony król widzi zdradę na każdym kroku i jest w szale zemsty. Odkąd jego zamek po raz pierwszy przybył do nadmorskiego miasta Dran, fale są wściekłe, a pogoda chaotyczna, wynurzając wszelkiego rodzaju stworzenia z głębin i pozostawiając po sobie wiele tajemnic.

GramTV przedstawia:

Główne atrakcje dodatku to:

  • nowa fabuła, lochy oraz obszar – wszystkie oparte na świecie Losomn;
  • nowy archetyp – Rytualista (The Ritualist);
  • nowe przedmioty i bronie usprawniające rozgrywkę;
  • nowi bossowie, postacie oraz przerażające stworzenia do napotkania.

Przypomnijmy na sam koniec, że Remnant II zadebiutował na rynku 25 lipca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!