Remake Prince of Persia: The Sands of Time z nowym okienkiem wydawniczym

Mikołaj Ciesielski
2021/05/13 18:00
0
0

Ubisoft ujawnia, kiedy możemy spodziewać się odświeżonych przygód Księcia Persji.

Remake Prince of Persia: The Sands of Time z nowym okienkiem wydawniczym

Już na początku lutego Ubisoft poinformował, że nie dojdzie do marcowej premiery Prince of Persia: The Sands of Time Remake. Od tamtego czasu nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat nowego terminu debiutu wspomnianej produkcji. Na szczęście francuski deweloper postanowił przerwać milczenie i ujawnił, że odświeżone przygody Księcia Persji pojawią się na półkach sklepowych w bieżącym roku fiskalnym.

Oznacza to, że remake Prince of Persia: The Sands of Time zadebiutuje najpóźniej 31 marca 2022 roku. Warto wspomnieć, że w tym tygodniu Ubisoft poinformował, że w bieżącym roku fiskalnym do graczy trafi również Far Cry 6 oraz Rainbow Six: Quarantine, które może pojawić się na rynku pod inną nazwą. W najbliższych miesiącach nie możemy natomiast liczyć na premierę Skull & Bones, które zostało ponownie opóźnione.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami remake Prince of Persia: The Sands of Time zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W grudniu ubiegłego roku na stronie Ubisoftu pojawiły się informacje, które mogą sugerować, że odświeżone Piaski Czasu trafią również na Nintendo Switch, ale sytuacja nie doczekała się oficjalnego komentarza francuskiej firmy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!