Remake Prince of Persia: Sands of Time z problemami? Gra ma nowego dewelopera

Mikołaj Ciesielski
2022/05/04 09:20
2
0

Wygląda na to, że na premierę odświeżonych Piasków Czasu jeszcze trochę poczekamy.

Remake Prince of Persia: Sands of Time z problemami? Gra ma nowego dewelopera

Zgodnie z ostatnimi informacjami remake Prince of Persia: Sands of Time powinien zadebiutować na rynku w bieżącym roku fiskalnym, czyli najpóźniej 31 marca 2023 roku. Wiele wskazuje jednak na to, że na premierę odświeżonych Piasków Czasu będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Ubisoft poinformował bowiem wczoraj, że indyjskie oddziały firmy, czyli Ubisoft Pune i Ubisoft Mumbai, nie pracują już nad grą, a projekt został przekazany deweloperom z Ubisoft Montreal.

Francuska firma podkreśliła także, że nowy zespół „poświęci teraz czas na przegrupowanie się i dostosowanie do skali projektu”, by zapewnić graczom „najlepsza wrażenia” podczas rozgrywki w odświeżoną wersję Prince of Persia: Sands of Time, gdy „będzie gotowa. Ubisoft podziękował również fanom za wsparcie oraz cierpliwość. Wydawca zapewnił też, że będzie informował użytkowników o postępach w pracach nad grą.

Niestety Ubisoft nie ujawnił, kiedy możemy spodziewać się premiery odświeżonej wersji Prince of Persia: Sands of Time. Wszystko wskazuje jednak na to, że fani Piasków Czasu powinni uzbroić się w cierpliwość oraz mieć nadzieję, że deweloperzy z Ubisoft Montreal sprostają wyzwaniu i sprawnie dokończą prace nad wspomnianym remakiem.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Prince of Persia: The Sands of Time Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na PlayStation 5 i Xbox Series X/S tytuł ma działać w ramach wstecznej kompatybilności.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Renchar
Gramowicz
04/05/2022 12:34

Po tym jak to graficznie było zaprezentowane to dobrze że grę chwilowo przyblokowali.

Headbangerr
Gramowicz
04/05/2022 09:33

Zwykły skok na kasę. Minimum zmian plus prawdopodobnie wysoka cena. Niech zdycha.