Remake Prince of Persia: Sands of Time może zadebiutować dopiero w 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2021/10/29 09:45
3
0

Ubisoft podał nowe okienko wydawnicze, a deweloperzy uspokajają fanów i zapewniają, że produkcja wciąż powstaje.

Remake Prince of Persia: Sands of Time może zadebiutować dopiero w 2023 roku

Ostatni raz o remake’u gry Prince of Persia: Sands of Time Remake słyszeliśmy na początku czerwca, kiedy to twórcy poinformowali, że produkcja nie pojawi się na pokazie Ubisoft Forward, a na premierę będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Okazuje się jednak, że przyszłoroczny debiut odświeżonych Piasków Czasu nie jest niczym pewnym. Ubisoft w trakcie ostatniej rozmowy z inwestorami poinformował, że gra ma pojawić się nie w bieżącym, a dopiero w kolejnym roku fiskalnym.

Oznacza to, że remake Prince of Persia: Sands of Time zadebiutuje na rynku między 1 kwietnia 2022 roku, a 31 marca 2023 roku. Tymczasem zespół odpowiedzialny za odświeżoną wersję przygód Księcia Persji postanowił uspokoić fanów i zapewnił na oficjalnym profilu gry na Twitterze, że produkcja wciąż powstaje.

Chcemy wykorzystać tę okazję, aby zapewnić Was, że remake Prince of Persia: Sands of Time nadal powstaje, a zespół jest zainspirowany i zmotywowany Waszymi opiniami. W przyszłości poinformujemy Was o naszych postępach. Pragniemy również podziękować za Waszą cierpliwość i wsparcie” – czytamy w komunikacie.

Jak widzimy, deweloperzy nie podzielili się żadnymi szczegółami. Nie ujawniono też, kiedy możemy spodziewać się nowych informacji oraz materiałów z remake’u Prince of Persia: Sands of Time. Fanom Księcia Persji nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że odświeżone Piaski Czasu faktycznie pojawią się w przyszłym roku, jak zapewniano w czerwcu.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami remake Prince of Persia: The Sands of Time zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Na PlayStation 5 i Xbox Series X/S tytuł ma działać w ramach wstecznej kompatybilności. Warto też wspomnieć, że w grudniu ubiegłego roku na stronie Ubisoftu pojawiły się informacje, które mogą sugerować, że odświeżone Piaski Czasu trafią również na Nintendo Switch. Sytuacja nie doczekała się oficjalnego komentarza francuskiej firmy.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
GandalfCzarny666
Gramowicz
29/10/2021 13:16

Fajnie. To kiedy bankructwo?

Headbangerr
Gramowicz
29/10/2021 10:57

Obchodzi to jeszcze kogokolwiek?

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
29/10/2021 10:42

Chcemy wykorzystać tę okazję, aby zapewnić Was, że remake Prince of Persia: Sands of Time nadal powstaje, a zespół jest zainspirowany i zmotywowany Waszymi opiniami.

Tłumaczenie: Ostatnio zaprezentowany materiał okazał się tak tragiczny, że nie wzbudził żadnego zainteresowania. W związku z przeważającym negatywnymi opiniami postanowiliśmy włożyć w projekt trochę więcej wysiłku.
Trwa Wczytywanie