Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Odtwórca głównej roli w Red Dead Redemption chciałby pracować nad remasterem

Maria Wawrzyniak
2022/08/09 17:15

O remasterze oryginalnego Red Dead Redemption mówi się już od bardzo dawna – teraz natomiast głos w tej sprawie zabrał sam John Marston.

Jeszcze na początku lipca bieżącego roku informowaliśmy, że choć Rockstar Games miało w planach wydanie odświeżonych wersji gier Red Dead Redemption oraz Grand Theft Auto IV, ostatecznie zdecydowało się porzucić oba projekty ze względu na nieudaną premierę Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition. To oczywiście nie sprawiło, że społeczność przestała marzyć. Ba, teraz głos w sprawie potencjalnego remastera oryginalnego Red Dead Redemption postanowił zabrać sam John Marston, a dokładnie aktor głosowy i odtwórca wspomnianej głównej roli, czyli Rob Wiethoff.

Odtwórca głównej roli w Red Dead Redemption chciałby pracować nad remasterem
Red Dead Redemption | Rockstar Games

John Marston chciałby pracować nad remasterem

Jak podaje serwis PlayStation Lifestyle, w trakcie niedawnego wywiadu z twórcą internetowym znanym jako Dan Allen Gaming na YouTubie aktor przyznał, że mimo iż nie jest zaznajomiony z aktualnymi planami studia Rockstar Games, bardzo chciałby znów pracować ze wspomnianym zespołem, między innymi chociażby przy pełnoprawnym odświeżeniu pierwszej części serii. Jest jednak przekonany, że niezależnie od tego, nad czym aktualnie pracuje Rockstar Games, warto się bacznie przyglądać twórczości studia.

Naprawdę bardzo chciałbym, żeby to się stało. Nie wiem. Bardzo chciałbym ponownie pracować z Rockstar Games, czy to nad jakimś remasterem czy też czymś zupełnie nowym, nie wiem. Nie jestem w stanie powiedzieć wystarczająco dobrego o Rockstarze. Jeśli coś takiego zrobią, to na pewno będzie świetne.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!