Red Dead Online jednak jeszcze żyje. Niespodziewana i całkiem spora aktualizacja

Wincenty Wawrzyniak
2022/09/09 14:30
0
0

Gra została przedwcześnie pochowana – deweloperzy udostępnili całkiem sporą aktualizację-niespodziankę.

Jakiś czas temu społeczność gry Red Dead Online zorganizowała pogrzeb w ramach protestu dotyczącego braku wsparcia produkcji ze strony studia Rockstar Games. Nieco później sami deweloperzy poinformowali, że tytuł idzie w odstawkę, ponieważ na pierwszym miejscu postawiono nadchodzące Grand Theft Auto VI. Teraz jednak okazuje się, że gra została pochowana przedwcześnie, ponieważ studio udostępniło całkiem sporą aktualizację z numerem 1.31, która wprowadza m.in. nowe zadania. Poniżej szczegóły.

Red Dead Online jednak jeszcze żyje. Niespodziewana i całkiem spora aktualizacja

Red Dead Online z niespodziewaną aktualizacją

Patch trafił na komputery osobiste oraz konsole PlayStation i Xbox. Na każdej z tych platform waży około 5 gigabajtów. Na liście zmian znajdziemy między innymi trzy misje telegramowe (W złej wierze, Silne lekarstwo oraz Siej i zbieraj – z których każdą można rozegrać samotnie lub w trybie kooperacji.

Oprócz tego wprowadzono nową lokację do trzech istniejących już misji telegramowych (Obfity łup, Eskorta i Koński interes). W dwóch trybach konfrontacji są dostępne cztery nowe lokacje, a możliwość nadawania telegramów pojawiła się teraz także w obozach oraz w menu. Do tego wszystkiego trzeba dodać wsparcie dla technologii AMD FidelityX Super Resolution (FSR) 2.0 na komputerach osobistych i poprawki wielu błędów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Red Dead Online zadebiutowało 14 maja 2019 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W grudniu 2020 roku tytuł zadebiutował jako samodzielna produkcja na pecetach oraz konsolach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!