Red Dead Online – gracze narzekają na nową aktualizację. Gra stoi w miejscu

Wincenty Wawrzyniak
2022/01/09 13:30
3
0

Rockstar Games udostępniło noworoczną aktualizację do gry Red Dead Online. Patch nie spotkał się jednak z przychylnością społeczności.

Dwa dni temu przedstawiciele studia Rockstar Games udostępnili (podajemy za serwisem Game Rant) noworoczną aktualizację w grze Red Dead Online, czyli module sieciowym Red Dead Redemption 2. Patch wprowadził ograniczone czasowo bonusy dla konkretnych aktywności – m.in. Do Broni czy Kryjówki Gangu – oraz ułatwił pozyskanie niektórych przedmiotów. Jak jednak nietrudno zauważyć, społeczność nie otrzymała absolutnie niczego nowego; to zresztą bardzo szybko okazało się problemem. Gracze zaczęli narzekać, że rozpoczęcie nowego roku z Red Dead Online to po prostu to samo, co było.Red Dead Online – gracze narzekają na nową aktualizację. Gra stoi w miejscuNa Twitterze rozpoczęto nawet trend #SaveRedDeadOnline. Fani zauważają, że Rockstar Games nie dotrzymało wcześniejszych obietnic i praktycznie przekreśliło produkcję, skupiając się wyłącznie na dodawaniu nowej zawartości do Grand Theft Auto Online. Ten moduł jest nieustannie rozwijany oraz otrzymuje regularnie ogromne aktualizacje, podczas gdy społeczność Red Dead Online musi nacieszyć się zwykłymi wydarzeniami opartymi na istniejących już w grze elementach.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Red Dead Online zadebiutowało 14 maja 2019 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W grudniu 2020 roku tytuł zadebiutował jako samodzielna produkcja na pecetach oraz konsolach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Maver_PL
Gramowicz
10/01/2022 22:11

Gracze narzekają.Gra stoi w miejscu.... i ciągle w nią grają.

Brawo gracze.Moze tak trzeba przestać na miesiąc to się R* ogarnie i ruszy z pracami, na razie nie ma potrzeby zeby jakkolwiek sie wysilali skoro ludzie i tak graja a kasa leci.

Kafar
Gramowicz
10/01/2022 11:40

Dali tweeta gościa który z twarzy i z nicka jest podobny do nikogo i ma 5 obserwujących. Straszny ma wpływ na ten ruch :D Może to kolega redaktora chciał ściągnąć obserwujących do siebie :D

HiddenNick
Gramowicz
10/01/2022 08:08

Ok, rozumiem frustrację... Ale może po prostu niech ta społeczność zainteresuje się czymś innym niż powtarzaniem do upadłego tych samych czynności w tej samej grze. 
Trwa Wczytywanie