Red Dead Online – fani mają dość. Społeczność organizuje pogrzeb gry

Maria Wawrzyniak
2022/07/07 15:00

Z powodu braku wsparcia gry Red Dead Online od studia Rockstar Games społeczność postanowiła zorganizować pogrzeb produkcji.

Choć większość z nas zgodzi się ze stwierdzeniem, iż gra Red Dead Redemption 2 to produkcja znakomita i prawdopodobnie jedna z najlepszych w historii. Z drugiej strony mamy jednak jej tryb sieciowy – Red Dead Online – który jest zaniedbywany przez studio Rockstar Games. Sytuacja stała się na tyle poważna, iż społeczność postanowiła zorganizować pogrzeb gry. Na profilu o nazwie Red Dead News na Twitterze poinformowano, że pogrzeb Red Dead Online został zaplanowany na 13 lipca bieżącego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

W pogrzebie może wziąć udział każdy. Organizatorzy zachęcają do pojawienia się na wydarzeniu, ponieważ może to być już ostatnia szansa, aby zwrócić uwagę deweloperów na brak jakiejkolwiek nowej zawartości. Warto w tym momencie zauważyć, że ostatnia duża aktualizacja – Blood Money – została udostępniona w grze 13 lipca ubiegłego roku. I choć gracze od długiego czasu walczą, chociażby w mediach społecznościowych za pomocą hasztagu #SaveRedDeadOnline. Ba, zauważył to nawet sam CEO firmy Take-Two, Strauss Zelnick. Szybko okazało się jednak, że wszystkie przyszłe aktualizacje zawartości będą zależeć od Rockstar Games. Nic więc dziwnego, że gracze stracili wszelką nadzieję.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Red Dead Online zadebiutowało 14 maja 2019 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W grudniu 2020 roku tytuł zadebiutował jako samodzielna produkcja na pecetach oraz konsolach.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
07/07/2022 16:45

Moduł nie przynosi kasy to nikt w niego nie inwestuje.

Ludzie zaskoczeni że Rockstar i Take-Two zależy tylko na kasie?