Rebel Moon 2 najpopularniejszym filmem Netflixa. Ale platforma nie ma powodów do radości

Radosław Krajewski
2024/04/24 10:25
0
0

Nowy film Zacka Snydera zaliczył jeszcze gorszą oglądalność od pierwszej części Rebel Moon.

Współpraca Zacka Snydera z Netflixem nie należy do najbardziej udanych. Gdy Armia umarłych była hitem platformy, tak Rebel Moon miało być superprodukcją, która utoruje drogę dla nowego uniwersum rozwijanego latami przez reżysera. Jednak już pierwsza część serii, która zadebiutowała pod koniec grudnia ubiegłego roku, nie zanotowała zadowalającego wyniku. Pierwszy Rebel Moon zaliczył oglądalność na poziomie 23,9 mln wyświetleń przez pierwsze trzy dni. Podobny weekend otwarcia miała również kontynuacja.

Rebel Moon 2 najpopularniejszym filmem Netflixa. Ale platforma nie ma powodów do radości

Rebel Moon 2 – oglądalność

Rebe Moon: część 2 – Zadająca rany co prawda zdobyło pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych filmów tygodnia na Netflixie, ale z wynikiem tylko 21,4 mln wyświetleń. Wynik jest daleki od optymizmu i jest to dopiero trzeci najlepszy rezultat wśród anglojęzycznych filmów platformy. Lepsze okazały się Dama z 35,3 mln wyświetleń oraz W powietrzu z 32,8 mln wyświetleń.

GramTV przedstawia:

W ostatnich wywiadach Zack Snyder przyznał, że w pracach nadal znajduje się gra oparta na świecie Rebel Moon, a także nowe komiksy, czy książki. Reżyser ma także nadzieję, że trzeci film powstanie i niedawno ujawnił nawet na niego pomysł. Jednak w obliczu tak przeciętnych wyników oglądalności ciężko spodziewać się, że Netflix będzie chciał kontynuować tę serię w obecnej formie.

Rebel Moon 2 – oglądalność, Rebel Moon 2 najpopularniejszym filmem Netflixa. Ale platforma nie ma powodów do radości
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!