RE: Village do wypróbowania za darmo. Dwa kliknięcia i jesteśmy na wsi

DK
2022/06/09 21:40
0
0

Capcom zaprasza na szybki seans z panią czarownicą.

Capcom daje możliwość zagrania w wersję demonstracyjną najnowszej odsłony serii Resident Evil poprzez przeglądarkę. Oprócz tego, że nic nie trzeba instalować, dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, że nie musimy mieć mocnego komputera – gra jest streamowana z zagranicznych serwerów. Aby zagrać w Village, wystarczy wejść pod ten adres, podać datę urodzenia (RE to jednak seria dla dorosłych) i kliknąć przycisk One-Click-Play.

Resident Evil Village zadebiutowało na pecetach, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksie One i Series X/S 7 maja 2021. Tytuł spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem – średnia ocen wersji PS5 w portalu Metacritic.com wynosi obecnie 84 procent (na podstawie 108 recenzji), a pecetowej 83 procent (na podstawie 24 opinii).

GramTV przedstawia:

A skoro już w temacie darmowego grania jesteśmy, to warto wspomnieć, że od dziś ze sklepu Epic Games Store można aktualnie odebrać produkcję o rekinie, który lubi ludzi – ale raczej nie w tym sensie, co myślimy. Maneatera dodamy do swojej biblioteki przez cały tydzień; później gra wróci do starej ceny, a my otrzymamy możliwość odebrania Supraland.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!