Ratatan otrzyma konsolową wersję. Twórcom udało się zebrać dodatkowe środki

Mikołaj Ciesielski
2023/08/03 14:45
0
0

Dzięki wsparciu graczy duchowy spadkobierca serii Patapon trafi do szerszego grona odbiorców.

Ratatan zostało zapowiedziane już w zeszłym miesiącu. Na początku bieżącego tygodnia ruszyła natomiast kampania crowdfundingowa, a środki potrzebne na stworzenie duchowego spadkobiercy serii Patapon zebrano w mniej niż godzinę. Okazuje się jednak, że wspomniana produkcja wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. Zbiórka trwa bowiem w najlepsze, a dzięki wsparciu graczy tytuł doczeka się wersji na konsole.

Ratatan otrzyma konsolową wersję. Twórcom udało się zebrać dodatkowe środki

Dzięki wsparciu graczy Ratatan doczeka się wersji na konsole

Zgodnie z przekazanymi informacjami Ratatan trafi nie tylko na PC, ale także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Do końca kampanii crowdfundingowej pozostało jeszcze 29 dni, ale zbiórkę już teraz wsparło ponad 5,5 tysiąca osób, a deweloperom udało się zebrać prawie 3,7 miliona złotych.

W trakcie trwania kampanii gracze odblokowali już kilka dodatkowych celów, w tym m.in. tryb online. W najbliższych godzinach deweloperzy powinni zebrać natomiast środki, dzięki którym Ratatan zostanie wzbogacone o sekretne zakończenie.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że ostatnia odsłona serii Patapon, czyli Patapon 3, zadebiutowała w 2011 roku na konsolach PlayStation Portable. Pierwsze dwie odsłony cyklu doczekały się natomiast odświeżonych wersji. Patapon Remastered oraz Patapon 2 Remastered dostępne są na PlayStation 4.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!