Punisher powróci w Daredevil: Born Again. Pierwsze nagranie z pokazuje bohatera w akcji

Radosław Krajewski
2024/02/19 10:55
0
0

Do sieci trafiły pierwsze materiały prezentujące Jona Bernthala ponownie w roli Franka Castle’a.

Po wielu zawirowaniach związanych z Daredevil: Born Again, w tym całkowitego restartu produkcji, prace na planie serialu już trwają. Jeszcze w styczniu dowiedzieliśmy się, że dwójka ważnych postaci z oryginalnego serialu Netflixa powróci w nowej produkcji Marvela. Nie zabraknie również innych istotnych bohaterów, takich ja Punisher, w którego ponowni wcieli się Jon Bernthal. Rola aktora ma nie być duża, ale fani mogą liczyć na powrót popularnego Franka Castle’a również w innych tytułach z MCU, a może nawet w kolejnym serialu poświęconemu tej postaci.

Punisher powróci w Daredevil: Born Again. Pierwsze nagranie z pokazuje bohatera w akcji

Daredevil: Born Again – Punisher na planie serialu Marvela

Do sieci trafiły nowe materiały z planu, w tym nagranie, które prezentuje Punishera w akcji. Postać można rozpoznać po kultowym kostiumie z białą czaszką, która dokonuje egzekucji na równie ciekawym bohaterze. W scenie pojawi się również zapowiadany od dawna White Tiger, który występuje w swoim charakterystycznym białym kostiumie. Scenę możecie zobaczyć poniżej.

GramTV przedstawia:

Nowymi reżyserami Daredevil: Born Again zostali Justin Benson i Aaron Moorhead, którzy wcześniej pracowali nad Moon Knightem i drugim sezonem Lokiego. Premierę serialu wyznaczono na 2025 rok.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!