Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

PS Plus Extra i Premium – te gry niebawem znikną z oferty

DK
2022/06/25 08:00

Niektóre produkcje nie zagrzały miejsca w usłudze.

Nowe wydanie PlayStation Plus zadebiutowało w Polsce dwa dni temu. Sony postanowiło uczcić ten fakt, publikując fajny trailer z muzeum wspomnień graczy. Okazuje się, że już niebawem do wspomnień subskrybentów wariantów Extra i Premium przejdą pierwsze tytuły. Jak zauważył portal Eurogamer.net, parę gier z oferty ma widoczny “termin ważności” – i dwie znikną z Plusa już w lipcu.

PS Plus Extra i Premium – te gry niebawem znikną z oferty

Chodzi o Shadow Warrior 3 na PS4 i Syberię na PS3. Ten pierwszy tytuł wyparuje z katalogu Extra i Premium już 5 lipca, natomiast drugi opuści Premium 19 lipca. Oczywiście można uznać, że SW3 jest raczej krótką grą, więc każdy zainteresowany subskrybent zdoła go przejść – i to po kilka razy – zanim zniknie z Plusa. Natomiast kolejne w kolejce do "wylotu" są NBA 2K22 i WRC 10. Jednak z nimi abonenci usługi Sony rozstaną się dopiero 31 sierpnia. Mamy więc tak jakby całe wakacje na to, by ograć te tytuły.

GramTV przedstawia:

Warto też wspomnieć, że niedawno Japończycy zaprosili fanów na nowy pokaz, który jednak nie będzie dotyczył gier. Z nieoficjalnych źródeł wynika, że podczas wydarzenia zobaczymy nowe zestawy słuchawkowe i monitory. Szczegóły poznacie pod tym adresem.

Komentarze
1
Muradin_07
The King of Iron Fist
25/06/2022 08:35

Jedna uwaga - ten krótki czas Shadow Warrior 3 może wynikać z tego, że pojawił się w PS Now na premierę i kończy się umowa. A jako, że Nowy PS Plus to jednak też PS Now... ;)