Project 007 – na grę o Jamesie Bondzie od twórców Hitmana poczekamy długo

DK
2022/08/31 22:40

Sugeruje to raport finansowy IO Interactive wykopany przez jednego z internautów.

O tym, że autorzy serii gier o Hitmanie pracują nad produkcją o Agencie 007, wiemy już od dawna – prace nad tą grą zostały oficjalnie ogłoszone pod koniec 2020 roku. Teraz okazuje się, że w tytuł zagramy nieprędko – być może dopiero w 2025. Nie są to oficjalne informacje, jednak zostały one poparte rzeczowymi argumentami.

Project 007 – na grę o Jamesie Bondzie od twórców Hitmana poczekamy długo

Otóż okazało się, że wcześniej w tym roku duński deweloper IO Interactive opublikował swój raport finansowy, który umknął uwadze mediów – dane z raportu wygrzebał teraz użytkownik Twittera DarkDetective. W raporcie jest napisane, że o ile IO Interactive przewiduje przychód rzędu 450-500 milionów Koron do końca marca 2023, to zdaniem dewelopera w ciągu dwóch kolejnych lat podatkowych następujących po marcu 2023 oczekiwany jest raczej spadek dochodów. I ma on być spowodowany brakiem kolejnych premier w tym czasie (czyli do końca marca 2025).

Gra o Jamesie Bondzie od IO Interactive – co wiemy?

Co dotyczy do tej pory ujawnionych wieści na temat tytułu, to w 2021 pisaliśmy, że Project 007 – bo taką nazwę roboczą otrzymała gra – będzie ukazywać akcję z perspektywy trzecioosobowej. Oprócz tego wiemy, że twórcy pracują nad bogatszą fabułą – nie ma co ukrywać, że ten element we franczyzie o Agencie 47 nie należał do najbardziej udanych. Zmian doczeka się także system inteligencji przeciwników – mają oni być teraz dużo bardziej rozgarnięci od tych z wcześniejszych gier wyprodukowanych przez autorów Hitmana.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!