Project 007 to nowa gra twórców serii Hitman! Pierwszy zwiastun i szczegóły

Mikołaj Ciesielski
2020/11/19 15:45

Wielki powrót Jamesa Bonda.

Dziś rano informowaliśmy Was, że studio IO Interactive szykuje się do zapowiedzi nowej produkcji. Zgodnie z zapowiedzią o 15:00 polskiego czasu deweloperzy odkryli wszystkie karty i zaprezentowali nową grę o roboczym tytule Project 007! Nowy Produkcja opowie o przygodach Jamesa Bonda i trafi na „nowoczesne systemy i platformy” i będzie działał na silniku Glacier.

Project 007 to nowa gra twórców serii Hitman! Pierwszy zwiastun i szczegóły

GramTV przedstawia:

„Stworzenie oryginalnej gry o Bondzie to monumentalne przedsięwzięcie i naprawdę wierzę, że IO Interactive, przy ścisłej współpracy z naszymi kreatywnymi partnerami z EON i MGM, może dostarczyć graczom coś wyjątkowego. Cały zespół jest podekscytowany, że może uwolnić swoją kreatywność w kultowym uniwersum Jamesa Bonda i stworzyć najbardziej ambitną grę w historii naszego studia” – powiedział w komunikacie prasowym Hakan Abrak, dyrektor generalny IO Interactive.

Project 007 pozwoli graczom wcielić się w Jamesa Bonda. Twórcy opowiedzą własną historię, która skupi się na początkach kariery kultowego agenta. Niestety deweloperzy nie ujawnili więcej szczegółów. Nie poznaliśmy też daty premiery ani platform docelowych. IO Interactive podzieliło się z graczami jedynie krótkim zwiastunem, który znajdziecie poniżej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!