Kolejne informacje o Project 007. Szczegóły znalezione w ofertach pracy

Maria Wawrzyniak
2021/07/20 20:30

W sieci pojawiły się kolejne konkrety na temat tajemniczego Project 007 od studia IO Interactive – zespołu znanego przede wszystkim z serii gier Hitman.

Jak podaje serwis Games Radar, na łamach oficjalnej strony studia IO Interactive opublikowano nowe oferty pracy, w których ujawniono nieco więcej informacji na temat wciąż mocno tajemniczego Project 007. Choć prace nad nową grą z udziałem Jamesa Bonda w roli głównej zostały oficjalnie ogłoszone jeszcze pod koniec 2020 roku, twórcy kultowej serii gier Hitman od tamtego czasu nie zaprezentowali praktycznie żadnych konkretów. Teraz jednak, dzięki wspomnianym ofertom, dowiedzieliśmy się, że ponownie będziemy mieć do czynienia z perspektywą trzecioosobową – podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Hitmana.Kolejne informacje o Project 007. Szczegóły znalezione w ofertach pracyWzmianka o tym widnieje w opisie stanowiska programisty sztucznej inteligencji. Ba, ujawniono również, że deweloperzy pracują aktualnie nad zupełnie nowym systemem, który najprawdopodobniej miałby postawić na naszej drodze znacznie bystrzejszych przeciwników. Oprócz tego Project 007 ma zaoferować bogatszą fabułę – kto wie, być może będzie ona najważniejszym elementem gry?

Wspomniano bowiem o przerywnikach filmowych mających realistycznie ukazać wszelkie emocje oraz motywacje bohaterów znajdujących się na ekranie. Przyznano nawet, iż Project 007 będzie swego rodzajem wyznacznikiem nowych standardów IO Interactive. Na koniec warto jeszcze zwrócić uwagę na informacje dotyczące systemu walki. W grze otrzymać mamy możliwość pojedynkowania się zarówno wręcz, jak i przy użyciu broni palnej. W pracach wykorzystana zostanie technologia motion capture.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
21/07/2021 04:58

Oby tylko wzorowali się na starych Bondach, a nie na nowych.