Produkcja Silent Hill 2 Remake przebiega „sprawnie”. Twórcy proszą o cierpliwość

Mikołaj Ciesielski
2023/11/27 07:30
0
0

Bloober Team wydało oficjalny komunikat w sprawie odświeżonej wersji kultowej produkcji z 2001 roku.

Kilka dni temu fani zaczęli wypytywać Bloober Team o Silent Hill 2 Remake. Krakowskie studio zapewniło wówczas, że prace nad odświeżoną wersją kultowej produkcji cały czas trwają, a publikacja nowych szczegółów i materiałów zależy od wydawcy, czyli firmy Konami. Polski deweloper najwyraźniej otrzymywał jednak kolejne wiadomości i zapytania o wspomniany tytuł. Wczoraj wieczorem rodzimy zespół opublikował bowiem oficjalny komunikat w sprawie Silent Hill 2 Remake.

Produkcja Silent Hill 2 Remake przebiega „sprawnie”. Twórcy proszą o cierpliwość

Prace nad Silent Hill 2 Remake przebiegają „zgodnie z planem”. Bloober Team uspokaja graczy

W komunikacie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) Bloober Team podkreśliło, że jest dumne z bycia częścią planu Konami dotyczącego marki Silent Hill. Krakowskie studio zapewnia również, że wspólnie z japońską firmą dokładają wszelkich starań, by Silent Hill 2 Remake prezentował najwyższą możliwą jakość.

W imieniu naszego zespołu deweloperskiego pragniemy wyjaśnić, że produkcja przebiega sprawnie i zgodnie z naszym harmonogramem. Rozumiemy, że wielu graczy na całym świecie z niecierpliwością czeka na wiadomości o grze i doceniamy Wasze zaangażowanie. Prosimy jednak o odrobinę cierpliwości – napisano w komunikacie.

Bloober Team zapewnia również, że gdy Konami podzieli się nowymi informacjami na temat Silent Hill 2 Remake, to gracze poczują, że „warto było czekać”. Na koniec krakowskie studio podziękowało również fanom za zrozumienie oraz wsparcie. Zainteresowanym nie pozostaje natomiast nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne szczegóły i materiały.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Silent Hill 2 Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Na ten moment nie znamy jednak daty premiery. Warto również wspomnieć, że nad grą mogło pracować inne studio, ponieważ Konami rozmawiało na temat stworzenia odświeżonej wersji hitu z 2001 roku nie tylko z Bloober Team.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!