Premiera Redfall opóźniona?

Jakub Smolak
2022/12/24 12:01

Taka informacja koliduje z wcześniejszymi doniesieniami.

Bethesda szykuje na 2023 rok dwie naprawdę duże premiery. Mowa tutaj o Starfield i Redfall, które według pierwotnych planów miały pojawić się na rynku w 2022 roku. Ciągle nie poznaliśmy oficjalnych i dokładnych dat, ale wcześniejsze przecieki mówiły o tym, że kolejna gra od Arkane Studios zadebiutuje pod koniec marca. Matt Booty – szef Xbox Game Studios – zdradził jednak, że gracze w pierwszej kolejności będą mogli zapoznać się z Redfall. Najnowsze plotki sugerują jednak, że premiera gry się opóźni.

Premiera Redfall opóźniona?

Na premiery Starfield i Redfall jeszcze trochę poczekamy

Źródłem najnowszych doniesień jest insider, którego na Twitterze znajdziecie pod nickiem Okami Games. Według jego wiedzy premiera dzieła autorstwa Arkane Studios została wewnętrznie opóźniona o kolejnych sześć tygodni. Wstępnie mówi się o tym, że gra zostanie wydana w maju. Niewykluczone więc, że Starfield i Redfall pojawią się na rynku w bardzo krótkim odstępie lub premiera kosmicznego RPG od Bethesda Game Studios planowana jest dopiero na drugą połowę roku.

Nie pozostaje nam nic innego niż czekać na oficjalną zapowiedź. Miejmy nadzieję, że dodatkowy czas potrzebny na doszlifowanie projektu będzie wystarczający, a sama gra znacząco na tym zyska.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!