Pre-order Titanfall 3 w ofercie niemieckiego sklepu. EA szykuje niespodziankę?

Mikołaj Ciesielski
2022/05/09 08:55
0
0

GameStop rozbudza nadzieje fanów Titanfall na powrót serii.

Pre-order Titanfall 3 w ofercie niemieckiego sklepu. EA szykuje niespodziankę?

Pod koniec września ubiegłego roku Respawn Entertainment poinformowało, że nie pracuje obecnie nad kolejną odsłoną serii Titanfall. Deweloperzy podkreślili jednak wówczas również, że nie zapominają o swojej marce, ponieważ stanowi ona „bardzo ważny element DNA” studia. Tymczasem na półkach niemieckiego sklepu GameStop pojawiło się zastępcze pudełko gry Titanfall 3, które pozwala zainteresowanym złożyć zamówienie przedpremierowe na wspomnianą produkcję.

Zdjęciem, które przedstawia pudełko z trzecią odsłoną serii Titanfall, podzielił się na forum Reddit użytkowników posługujący się pseudonimem „Va0Ce”. Gracz twierdzi, że jeden z pracowników sklepu GameStop poinformował go, że produkcja ma zadebiutować na rynku jesienią, ale na samym pudełku widoczna była informacja o braku daty premiery.

Oczywiście cała sytuacja nie doczekała się komentarza ze strony Electronic Arts oraz deweloperów z Respawn Enertainment, dlatego jak zawsze w takich przypadkach radzimy podchodzić do powyższych doniesień z dystansem. Niewykluczone, że twórcy szykują niespodziankę dla fanów serii Titanfall, ale na ten moment nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na ewentualną zapowiedź produkcji.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnia odsłona serii Titanfall, czyli Titanfall 2, zadebiutowała na rynku w październiku 2016 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji studia Respawn Entertainment, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Pan Robot – Recenzja Titanfall 2.

Reddit

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!