Powstaje The Boys: Mexico. Co wiadomo o kolejnym spin-offie przeboju Amazon Prime?

Krzysztof Żołyński
2024/05/24 21:00
2
0

Chociaż o The Boys: Mexico wciąż wiemy bardzo mało to Eric Kripke przedstawił aktualne informacje na temat spin-offu powstającego dla Amazon Prime.

W listopadzie 2023 roku pojawiła się pierwsza informacja, że Amazon MGM Studios pracuje nad nowym serialem będącym spin-offem The Boys, wstępnie zatytułowanym The Boys: Mexico.

Powstaje The Boys: Mexico. Co wiadomo o kolejnym spin-offie przeboju Amazon Prime?

Co wiemy o The Boys: Mexico?

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym został autor skryptu Blue Beetle, Gareth Dunnet-Alcocer, a producentami wykonawczymi są także Diego Luna i Gael García Bernal. Swego czasu mówiło się, że Luna i Bernal rozważają przyjęcie ról aktorskich w serialu, ale teraz brak aktualizacji na ten temat. Szczegóły fabuły The Boys: Mexico pozostają na razie tajemnicą.

W rozmowie z Entertainment Weekly twórca serialu The Boys, powiedział, że może minąć jeszcze „trochę czasu”, zanim The Boys: Mexico naprawdę ruszy z miejsca.

Nadal trwają negocjacje ze scenarzystą odcinka pilotażowego. Ma niesamowite wyczucie, a my wszyscy chichoczemy i myślimy o tym, jaka to będzie świetna zabawa. Jednak zanim serial stanie się prawdziwym widowiskiem, trzeba pokonać wiele przeszkód. Musi napisać niesamowitego pilota, prawdopodobnie musi napisać równie niesamowity odcinek 2. Myślę, że może i to zrobi, ale jeszcze trochę czasu nam zajmie, zanim zaczniemy naprawdę dodawać easter eggi, konfiguracje i takie tam.

Eric Kripke ujawnił przy okazji swoją koncepcję tworzenia spin-offów, w której chce wychodzić do różnych widzów. Także do takich, którzy trafią na dany serial przypadkowo, bez oglądania pozostałych. Także oni mają się dobrze bawić i nie stracą z pewnością nic z wartości tych widowisk, chociaż oglądanie wszystkich dodaje widowni wielu smaczków.

GramTV przedstawia:

Naprawdę nie chcę, aby ludzie czuli, że muszą obejrzeć jeden serial, aby zrozumieć drugi. Nigdy nie chcę, żeby to wyglądało jak praca domowa lub obowiązkowe oglądanie. Myślę, że to w pewnym sensie zgubiło Marvela i nie chcę iść tą drogą.Oczywiście chcę, żebyście obejrzeli wszystko. Z pewnością zwiększa radość i doświadczenie związane z obydwoma serialami, ponieważ widz lepiej zrozumie lepiej historię, skąd się to wszystko wzięło, ale w żadnym wypadku nie jest to konieczne.

Dodajmy, że czwarty sezon The Boys będzie miał premierę w serwisie Amazon Prime Video już 13 czerwca 2024 r., a w przygotowaniu jest także drugi sezon Gen V.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
25/05/2024 15:45
dariuszp napisał:

Będzie miał pomarańczowy filtr jak w Breaking Bad? :D

Obowiązkowo, mam wrażenie że jeśli chodzi o to uniwersum to jednym z punktów check listy do odhaczenia jest użycie tyle kiczu ile się uda :D

dariuszp
Gramowicz
24/05/2024 21:59

Będzie miał pomarańczowy filtr jak w Breaking Bad? :D