Postać z Ligi Sprawiedliwości miała stać się superbohaterem? Snyder zdradza plany na rozwój uniwersum

Radosław Krajewski
2021/04/17 13:30
0
0

Zack Snyder zdradził plany dotyczące swojego uniwersum skupionego wokół postaci DC Comics.

Postać z Ligi Sprawiedliwości miała stać się superbohaterem? Snyder zdradza plany na rozwój uniwersumChoć fani chcieliby, aby Zack Snyder kontynuował swoją przygodę z uniwersum DC Comics, to innego zdania są przedstawiciele Warner Bros., którzy nie mają w planach dalszej współpracy z popularnym reżyserem. Sam Snyder nie wydaje się przekonany, że kiedykolwiek wróci do robienia filmów superbohaterskich z Batmanem i Supermanem w głównych rolach, dlatego po premierze jego wersji Ligi Sprawiedliwości dzieli się planami, jakie miał na rozwój serii. Przy okazji promocji swojego najnowszego filmu Armia umarłych, który niedawno otrzymał nowy efektowny zwiastun, reżyser zdradził kolejne szczegóły o uniwersum, tym razem wyznając, że w planach miał stworzenie spin-offu. Co ciekawe, jego bohaterem miała być postać, która pojawiła się w Lidze Sprawiedliwości.

Mowa o Ryanie Choi znanym jako Atom, w którego wcielił się Zheng Kai. W Lidze Sprawiedliwości gra on naukowca z laboratorium S.T.A.R., który jest współpracownikiem Silasa Stone’a, ojca Cyborga. Snyder wyobrażał sobie, że nakręci film w Chinach, w których będzie dominował przede wszystkim język chiński, tym samym otwierając uniwersum na nowy rynek. Reżyser uważa, że byłoby to możliwe, gdyż w podobny sposób nakręcono prequel Armii umarłych, w którym bohaterowie będą mówić w język angielskim, francuskim i niemieckim. Zdradził, że reżyser prequela Matthias Schweighofer poradził sobie z tą międzynarodową produkcją i właśnie o czymś podobnym myślał w przypadku spin-offu o Atomie.

GramTV przedstawia:

Zapewne to nie koniec tajemnic, jakie zdradzi nam Zack Snyder w przyszłości. Jakiś czas temu reżyser udostępnił wyciętą z filmu scenę, w której Joker wymawia zdanie ze słynnego mema. Fragment w krótszej wersji mogliśmy zobaczyć w jednym ze zwiastunów Ligi Sprawiedliwości. Fani walczą już nie tylko o powrót Snydera do uniwersum, ale również Bena Afflecka. Wiele osób popiera ponowne zaangażowanie aktora i reżysera w produkcji o Batmanie. Chcą, aby Affleck otrzymał możliwość nakręcenia filmu o Mrocznym Rycerzu i zagrał w nim główną rolę. Wskazują, że jest najlepszym Batmanem, jakiego kiedykolwiek widzieli na ekranie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!