Armia Umarłych na widowiskowym zwiastunie. Nowy film Snydera podbije Netflixa?

Radosław Krajewski
2021/04/13 17:28
0
0

Netflix zaprezentował nowy zwiastun Armii Umarłych. Efektowna zapowiedź nowego filmu Zacka Snydera obiecuje hit.

Armia Umarłych na widowiskowym zwiastunie. Nowy film Snydera podbije Netflixa?Już za nieco ponad miesiąc na Netflixie zadebiutuje kolejny film Zacka Snydera. Tym razem popularny reżyser powrócił do początków swojej kariery i stworzył kino akcji osadzone w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Platforma przypomina nam o zbliżającej się premierze, prezentując nowy, niezwykle widowiskowy i efekty zwiastun. Przypomnijmy, że Armia Umarłych rozpocznie zupełnie nowe uniwersum, na które złożą się kontynuacje, prequele oraz seriale animowane dla dorosłych. Nowy zwiastun filmu zobaczycie poniżej.

Armia Umarłych opowiada o grupie najemników, którzy zatrudnieni przez właściciela jednego z kasyn, mają dokonać największego skoku w historii Las Vegas i odzyskać stracone pieniądze. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż miasto wiele lat temu zostało odcięte od świata po wybuchu epidemii zombie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Dave Bautista, Ella Purnell, Garret Dillahunt, Ana de la Reguera, Theo Rossi, Nora Arnezeder, Tig Notaro, Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick oraz Hiroyuki Sanada. Film zadebiutuje 21 maja na Netflixie.

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!