Następczyni Iron Mana w Czarnej Panterze 2. Bohaterka zaprezentuje swoją zbroję

Radosław Krajewski
2022/03/15 17:20
1
0

W drugiej części Czarnej Pantery czeka nas duża niespodzianka.

Od dłuższego czasu Marvel pracuje nad serialem poświęconym Riri Williams, czyli genialnej nastolatce, która zrobiła własną kopię zbroi Iron Mana. Podczas zeszłorocznego Disney Plus Day Marvel zaprezentował logo serialu, niestety nie zdradzając wtedy żadnych szczegółów. Według wcześniejszych plotek bohaterka znana jako Ironheart ma zastąpić w MCU Iron Mana i zadebiutuje w Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu. Najnowsze doniesienia potwierdzają, że bohaterkę zobaczymy nawet w swojej zbroi.Następczyni Iron Mana w Czarnej Panterze 2. Bohaterka zaprezentuje swoją zbrojęLizzie Hill udzieliła odpowiedzi na pytania fanów, czyli Riri Williams grana przez Dominique Thorne pojawi się w kostiumie. Redaktorka serwisu The Cosmic Circus przyznała, że Ironheart pojawi się w zbroi w drugiej części Czarnej Pantery. Nie potwierdziła jednak, czy mowa o najbardziej znanym stroju Ironheart, czy też będzie to tymczasowy kostium, który w serialu bohaterka zamieni na nową zbroję.

Za reżyserię i scenariusz Czarnej Pantery: Wakandy w moim sercu odpowiada ponownie Ryan Coogler. W filmie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright, Dominique Thorne, Winstona Duke’a, Angelę Bassett oraz Martina Freemana. Film pojawi się w kinach 11 listopada 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
AlanHeller
Gramowicz
16/03/2022 07:37

"Nie potwierdziła jednak, czy mowa o najbardziej znanym stroju Ironheart, czy też będzie to tymczasowy kostium, który w serialu bohaterka zamieni na nową zbroję."

Miejmy tylko nadzieję, że nie dostanie tej swojej Czarno-Różowej Zbroi. Bo ona jest zwyczajnie brzydka i nie pasuje do postaci.

O wiele lepiej wygląda jej wersja zbroi Prime, którą dostała od Stark'a w Komiksach...