Polskie Witchfire żyje i ma się dobrze. Nadchodzą informacje na temat premiery

Mikołaj Ciesielski
2022/01/13 12:55

Deweloperzy ze studia The Astronauts opublikowali krótki gameplay i zapowiedzieli, że już w przyszłym tygodniu otrzymamy sporo nowych szczegółów.

Polskie Witchfire żyje i ma się dobrze. Nadchodzą informacje na temat premiery

Wygląda na to, że zapowiedziane w 2017 roku Witchfire zbliża się wielkimi krokami. Studio The Astronauts opublikowało bowiem na Twitterze wpis, w którym poinformowano, że już w przyszłym tygodniu doczekamy się sporej aktualizacji na temat wspomnianej produkcji. Twórcy zamierzają m.in. poruszyć kwestię daty premiery. Niewykluczone więc, że już za kilka dni dowiemy się, kiedy nowe dzieło twórców gry Zaginięcie Ethana Cartera trafi do sprzedaży.

Z naszego artykułu pt. „Polski gamedev w 2022 r. Gry, wydarzenia i wszystko, co nas czeka” możecie dowiedzieć się, że studio celuje w premierę w tym roku, dlatego też z niecierpliwością czekamy na zapowiedziane informacje. Warto również dodać, że wspomniany wpis deweloperów został wzbogacony o nowe fragmenty rozgrywki. Niestety udostępniony przez twórców gameplay teaser trwa zaledwie pięć sekund i przez kompresję Twittera nie może pochwalić się zbyt wysoką jakością, ale i tak warto rzucić na niego okiem.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Witchfire zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Produkcja jest pierwszoosobową strzelanką utrzymaną w klimatach dark fantasy. Podobnie jak w przypadku prac nad wspomnianym Zaginięciem Ethana Cartera, tak i tym razem studio The Astronauts postanowiło wykorzystać technikę fotogrametrii, która ma zapewnić wysokiej jakości oprawę wizualną.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
14/01/2022 06:49

Zapowiedź zapowiedzi :) Poczekam ten tydzień.