Polskie Scorchlands opuści wkrótce wczesny dostęp. Odważne ptaki kolonizują księżyc na nowym zwiastunie

Patrycja Pietrowska
2024/07/03 13:45
0
0

Scorchlands niebawem zadebiutuje w wersji 1.0 z dodatkową zawartością.

W styczniu ubiegłego roku pojawiła się oficjalna zapowiedź Scorchlands. Za produkcję odpowiada polskie, niezależne studio Ringlab, natomiast wydawcą jest firma Star Drifters. Tymczasem już wkrótce tytuł opuści wczesny dostęp i zadebiutuje na rynku w wersji 1.0, oferując dodatkową zawartość.

Scorchlands
Scorchlands

Scorchlands na nowym zwiastunie. Wkrótce gra zadebiutuje w wersji 1.0

Zgodnie z informacjami przekazanymi w ostatnim komunikacie prasowym, już niebawem Scorchlands opuści fazę wczesnego dostępu. Wydawca Star Drifters oraz polskie studio Ringlab ogłosiło, że produkcja zadebiutuje w wersji 1.0 już 25 lipca 2024 roku. Do sieci trafił również nowy zwiastun tytułu, który znajduje się na dole wiadomości.

Scorchlands to gra strategiczna, w której pokierujemy losami ptasiego ludu nazwanego Giwi. Odważne zwierzęta zorganizowały wyprawę badawczą na księżyc Helia, gdzie z pomocą technologii i magii przyjdzie im zbudować nowe osady w nieprzyjaznym środowisku. Dzięki terraformacji surowy, pustynny krajobraz zmieni się w zielone łąki, lasy i jeziora.

Premiera Scorchlands w wersji 1.0 oznacza również, że do gry trafią nowości. Wśród nich warto wymienić między innymi poprawione modele mieszkańców i obiektów, możliwość szybszej budowy i relokacji budynków, wsparcie dla kontrolerów czy 20 nowych osiągnięć. Twórcy mają również w planach dodanie w przyszłości kolejnych lokalizacji.

Scorchlands to gra, w której zarządzasz produkcją fantastycznych zasobów na obcym, wulkanicznym księżycu. Buduj kolonie, łącz je laserami, odkrywaj nowe technologie i terraformuj wrogi księżyc. – głosi opis gry Scorchlands.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że Scorchlands opuści wczesny dostęp 25 lipca 2024 roku. Gra dostępna jest na platformie Steam, gdzie aktualnie zakupimy ją z 40% zniżką.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!