Polskie El Dorado: The Golden City Builder zadebiutowało na Steam. Gra pozwala stworzyć „ociekające złotem” miasto

Patrycja Pietrowska
2024/06/18 13:55
0
0

El Dorado: The Golden City Builder już dostępne na platformie Valve.

Miłośnicy city-builderów mogą zwrócić uwagę na kolejny interesujący tytuł, który zadebiutował właśnie na platformie Valve. Mowa o El Dorado: The Golden City Builder od polskich twórców z Hobo Bunch i Gameparic. Produkcja pozwoli stworzyć „ociekające złotem i tętniące życiem miasto”.

El Dorado: The Golden City Builder
El Dorado: The Golden City Builder

Premiera El Dorado: The Golden City Builder na platformie Steam

Na platformie Valve ukazała się właśnie gra El Dorado: The Golden City Builder. Przed graczami stoi wyzwanie stworzenia „najpotężniejszego imperium całego półwyspu Jukatańskiego. Zainteresowani będą mogli rozwijać swoją osadę, zarządzać zasobami, a także nawiązywać stosunki dyplomatyczne z sąsiadami (lub ich podbijać).

W El Dorado: The Golden City Builder liczy się także przychylność Bogów. Dzięki niej możemy bowiem nie tylko liczyć na swobodny rozwój osady, ale także na poszerzenie granic i większe możliwości w zakresie polityki. Aby uniknąć gniewu Bogów, należy składać ofiary w miejscach kultu i urządzać huczne festiwale. W przeciwnym wypadku można spodziewać się kataklizmów i innych problemów, które utrudnią rozkwit miasta.

Twoim celem w grze El Dorado: The Golden City Builder, będzie stworzenie najpotężniejszego imperium całego półwyspu Jukatańskiego. Rozwijaj swoją początkowo niewielką wioskę w ociekające złotem i tętniące życiem miasto. Buduj, rozwijaj, zarządzaj zasobami i bądź przychylny Bogom. Zdominuj inne wznoszące się lub już istniejące osady poszczególnych rodów, poprzez podboje. Dyplomacja lub krew, to Ty decydujesz.– głosi opis gry El Dorado: The Golden City Builder na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

El Dorado: The Golden City Builder zadebiutowało 17 czerwca 2024 roku. Produkcja jest dostępna na komputerach osobistych. Za tytuł odpowiadają polskie studia Gameparic oraz Hobo Bunch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!