Polski oddział Infinity Ward tworzy własną grę?

Mateusz Mucharzewski
2022/06/13 13:58

O dziwo nie musi to być FPS, a RPG w otwartym świecie.

Twórcy Call of Duty pod koniec 2017 roku otworzyli nowe biuro w Krakowie, które początkowo miało się zajmować działalnością z zakresu R&D (badania i rozwój). Możliwe jednak, że niedługo zespół stworzy własną produkcję.

Takie wnioski możemy wysnuć na podstawie najnowszej oferty pracy właśnie w polskim oddziale Infinity Ward. Studio szuka osobę na stanowisko narrative director do niezapowiedzianej jeszcze gry AAA. Nowe Call of Duty? Niekoniecznie.

GramTV przedstawia:

Studio w opisie stanowiska pisze, że idealny kandydat ma doświadczenie w nieliniowych grach w otwartym świecie. Dalej czytamy wprost, że nowy narrative director w polskim Inifnity Ward będzie odpowiadał za narrację i “cinematic experience” w grze RPG z otwartym światem. Kto wie, może Activision chce w Krakowie znaleźć ludzi wcześniej pracujących w CD Projekcie RED nad Wiedźminem 3 i Cyberpunkiem 2077?

Oferta pracy pojawiła się dzisiaj i szybko zniknęła ze strony studia. Na razie zainteresowani mogą aplikować na 15 innych stanowisko w krakowskim Infinity Ward, w tym lead environment artist, senior character artist, senior narrative animator czy senior lightning artist. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że w Activision gry zazwyczaj robione są przez więcej niż jedno studio. Trudno więc powiedzieć czy krakowski oddział Inifnity Ward będzie zarządzał projektem czy tylko pomaga innemu studiu.

Polski oddział Infinity Ward tworzy własną grę?
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!