Podstawowa wersja DayZ i DLC Livonia jako jeden produkt. Zbliża się podwyżka ceny

Patrycja Pietrowska
2024/05/21 14:35
0
0

Fuzja DayZ i rozszerzenia zatytułowanego Livonia.

Jakiś czas temu informowaliśmy o mroźnym dodatku Frostline, który zmierza do DayZ. Tymczasem pojawiły się kolejne wieści związane z popularnym survivalem od Bohemia Interactive. Twórcy przekazali bowiem, że podstawowa wersja gry będzie dostępna wraz z DLC Livonia w ramach jednego produktu.

Podstawowa wersja DayZ i DLC Livonia jako jeden produkt. Zbliża się podwyżka ceny

DayZ i DLC Livonia będzie dostępne w ramach jednego produktu

Zgodnie z przekazanymi w komunikacie prasowym informacjami, Bohemia Interactive postanowiła połączyć podstawową wersję DayZ z DLC Livonia. Deweloperzy chcą wzbogacić bazową zawartość, optymalizując projekt. Od 27 maja 2024 roku DayZ zakupimy więc w ramach jednego produktu dostępnego z rozszerzeniem Livonia.

GramTV przedstawia:

Decyzja studia wiąże się również z podwyżką ceny. Nową wersję zakupimy w cenie 49,99 dolarów, lecz nadal będzie to bardziej atrakcyjna oferta, niż w przypadku nabycia DayZ oraz dodatku osobno. Warto również wspomnieć, że gracze, którzy są już posiadaczami podstawowej wersji gry, otrzymają rozszerzenie za darmo. Od 20 maja 2024 roku DLC Livonia nie jest już dostępne w sprzedaży jako osobna pozycja.

Zanim wzrośnie cena DayZ w pakiecie z dodatkiem, od 22 do 26 maja 2024 roku gracze będą mogli zakupić produkt w obniżonej cenie. Specjalna zniżka będzie obowiązywać w ramach Last Chance Sale na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że DayZ trafiło na rynek 13 grudnia 2018 roku. Produkcja nieustannie cieszy się dużą popularnością, przyciągając w ciągu ostatnich 24 godzin nawet 47 tysięcy graczy jednocześnie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!