PlayStation z prezentacją w tym tygodniu? Sony opublikowało tajemniczy teaser

Mikołaj Ciesielski
2023/11/20 14:30
0
0

Udostępniony materiał wideo sugeruje, że japońska firma szykuje niespodziankę.

Według jednego z branżowych insiderów Xbox ma pokazać się na The Game Awards 2023. Niewykluczone, że Sony będzie chciało wyprzedzić konkurencję i na dwa tygodnie przed wspomnianym wydarzeniem zaprosi graczy na własną prezentację. W sieci pojawił się bowiem tajemniczy teaser, który sugeruje, że japońska firma szykuje niespodziankę dla fanów PlayStation.

PlayStation z prezentacją w tym tygodniu? Sony opublikowało tajemniczy teaser

Kolejne State of Play już w tym tygodniu? Sony może szykować niespodziankę

Źródłem całego zamieszania jest krótki materiał wideo opublikowany przez japoński oddział PlayStation na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter). Teaser prezentuje symbole przycisków z kontrolerów PlayStation, nad którymi po chwili pojawia się ręcznie rysowana korona. Następnie na ekranie pojawiają się data wskazująca na najbliższy czwartek – 23 listopada – a całość dopełnia hashtag „PlayHasNoLimits”.

Niestety japoński oddział PlayStation nie podzielił się żadnymi dodatkowymi informacjami. Wielu fanów liczy, że Sony zaprosi graczy na kolejną edycję State of Play, na której japońska firma podzieli się planami związanymi z PlayStation 5. Niewykluczone jednak, że teaser dotyczy tylko i wyłącznie lokalnej akcji marketingowej przygotowanej z myślą o Kraju Kwitnącej Wiśni.

GramTV przedstawia:

Niestety zainteresowanym nie pozostaje na ten moment nic innego, jak cierpliwie czekać na najbliższy czwartek i mieć nadzieję, że Sony rzeczywiście przygotowało niespodziankę w postaci pokazu. Przypomnijmy, że ostatnie State of Play odbyło się w połowie września, a w trakcie pokazu ujawniono m.in. dokładną datę premiery Final Fantasy 7 Rebirth.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!