Final Fantasy 7 Rebirth z datą premiery

Jakub Smolak
2023/09/16 10:00
0
1

Z tej okazji Square Enix przygotowało również specjalny trailer.

Miłośnicy serii Final Fantasy nie mogą mieć powodów do narzekań. Wokół marki ciągle coś się dzieje, dzięki czemu nie schodzi ona z ust graczy. Tym razem poznaliśmy datę premiery świetnie zapowiadającego się Final Fantasy 7 Rebirth, a z tej okazji twórcy przygotowali specjalny trailer. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

Final Fantasy 7 Rebirth z datą premiery

Oczekiwania względem Final Fantasy 7 Rebirth z pewnością są wysokie

Najnowszy trailer skupia się na prezentacji rozgrywki. Możemy zobaczyć na nim chociażby fragmenty prezentujące walkę z najróżniejszymi kreaturami, Clouda na motocyklu lub wyścigi Chocobo. Final Fantasy 7 Rebirth, czyli druga odsłona trylogii remake’ów Final Fantasy VII, zadebiutuje na rynku 29 lutego i będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5.

Final Fantasy VII Rebirth to druga odsłona projektu odświeżenia Final Fantasy VII, który w trzech odrębnych produkcjach opowiada historię gry na nowo definiującej gatunek RPG. Kultowi bohaterowie Cloud, Barret, Tifa, Aerith i Red XIII uciekli z dystopijnego miasta Midgar i ruszają w pościg za Sephirothem, bezwzględnym wojownikiem z przeszłości Clouda, dotychczas uważanym za zmarłego – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

A jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat pierwszej części trylogii, zachęcamy do lektury naszych wrażeń: Final Fantasy VII Remake Intergrade – recenzja – Ładniej, szybciej, więcej.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!