Kiedy premiera PlayStation VR2? Sony podało przybliżony termin debiutu sprzętu

Mikołaj Ciesielski
2022/08/23 07:30

Japońska firma przygotowuje graczy na premierę nowych gogli VR.

Kiedy premiera PlayStation VR2? Sony podało przybliżony termin debiutu sprzętu

Pod koniec lipca Sony podzieliło się nowymi szczegółami dotyczącymi PlayStation VR2. Wówczas poinformowano również, że „wkrótce” mamy otrzymać także informacje na temat daty premiery oraz ceny sprzętu. Dziś w nocy natomiast japońska firma ujawniła przybliżony termin debiutu nowych gogli wirtualnej rzeczywistości zaprojektowanych z myślą o PlayStation 5.

PlayStation VR2 z premierą na początku 2023 roku

Zgodnie z informacjami przekazanymi za pośrednictwem mediów społecznościowych, PlayStation VR2 ma trafić do sprzedaży na początku 2023 roku. Niestety Sony nie ujawniło dokładnej daty premiery sprzętu. Nie poznaliśmy też ceny ani nie otrzymaliśmy żadnego materiału wideo prezentującego wspomniane gogle VR.

Niewykluczone jednak, że japońska firma w najbliższym czasie podzieli się kolejnymi szczegółami na temat PlayStation VR2. Posiadaczom PlayStation 5 nie pozostaje na ten moment więc nic innego, jak cierpliwie czekać na więcej informacji.

Na koniec warto przypomnieć, że jedną z pierwszych gier mających wykorzystać możliwości PlayStation VR2 ma być zaprezentowane na początku stycznia Horizon Call of the Mountain. Zgodnie z zapowiedzią wspomniany tytuł będzie „zupełnie nową przygodą w świecie Horizon”, która pozwoli graczom zanurzyć się w uniwersum stworzonym przez deweloperów z Guerrilla Games.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!