Wyciekła lista gier PlayStation Plus na sierpień. Sony może szykować mocny zestaw

Mikołaj Ciesielski
2022/07/27 12:15
1
0

Po raz kolejny do sieci przedwcześnie trafiły informacje dotyczące gier, które w przyszłym miesiącu mają trafić do subskrybentów PS Plus.

Dziś w godzinach popołudniowych Sony powinno przedstawić ofertę PlayStation Plus na sierpień. Tymczasem podobnie jak w poprzednich miesiącach tuż przed oficjalnym ogłoszeniem do sieci wyciekła lista gier, które rzekomo już w przyszłym miesiącu trafią do abonentów Sony. Informacje o sierpniowej ofercie pochodzą ze strony dealabs.com, a ich autorem jest billbil-kun, który w ostatnich miesiącach kilkukrotnie trafnie wytypował produkcje, które ostatecznie pojawiły się w usłudze japońskiej firmy.

Wyciekła lista gier PlayStation Plus na sierpień. Sony może szykować mocny zestaw

Z grafiki opublikowanej na portalu dealabs dowiadujemy się, że w sierpniu w ramach abonamentu PlayStation Plus posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 będą mieli okazję pobrać takie tytuły jak Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Yakuza: Like a Dragon oraz Little Nightmares. Trzeba przyznać, że zestaw prezentuje się naprawdę dobrze, a wielu abonentów firmy Sony z pewnością z chęcią sprawdzi wspomniane produkcje.

PlayStation Plus na sierpień 2022 – nieoficjalna lista:

  • Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 (PS4/ PS5)
  • Yakuza: Like a Dragon (PS4/ PS5)
  • Little Nightmares (PS4/ PS5)
PlayStation Plus na sierpień 2022 – nieoficjalna lista:, Wyciekła lista gier PlayStation Plus na sierpień. Sony może szykować mocny zestaw
dealabs.com

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy na początku wiadomości, oficjalną ofertę PlayStation Plus na sierpień powinniśmy poznać dziś popołudniu. Zgodnie z tradycją abonenci będą mogli pobrać nowe produkcje w pierwszy wtorek miesiąca, czyli 2 sierpnia. Warto także dodać, że jeszcze przez kilka najbliższych dni subskrybenci Sony mogą odbierać tytuły z lipcowej oferty, której szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
1
f1fson
Gramowicz
27/07/2022 15:31

Do diaska! Miesiąc temu kupiłem Yakuzę... Niemniej jeśli to prawda, to bardzo fajny zestaw.