PlayStation ma gamingowy słownik dla tych, którzy lubią uczyć się nowych słówek

DK
2022/05/18 12:50
0
0

To przede wszystkim propozycja dla osób, które na co dzień nie mają wiele wspólnego z wirtualną rozrywką.

Nie jest tajemnicą, że branża gamingowa posługuje się specyficznym słownictwem – osoby, które grają sporadycznie, mogą nie wiedzieć, co znaczy np. noob, loot czy QTE. Z pomocą przychodzi PlayStation, które na swojej stronie zamieściło mały słownik gamingowy. Znajdziecie go pod tym adresem. Słownik w zwięzły i klarowny sposób wyjaśnia znaczenie najpopularniejszych terminów związanych z grami.

PlayStation ma gamingowy słownik dla tych, którzy lubią uczyć się nowych słówek

A jeśli chodzi o inne nowe wiadomości dotyczące PlayStation, to internet wciąż żyje informacjami na temat “nowego PS Plusa”. Japończycy w końcu udostępnili listę gier dostępnych w droższych wariantach abonamentu. Osoby, które zdecydują się na PS Plus Extra lub Premium, otrzymają dostęp do szeregu największych growych hitów, takich jak Spider-Many, Assassin’s Creed Valhalla, Ghost of Tsushima: Director’s Cut czy Red Dead Redemption 2. Pełną listę znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Wykaz nie jest ostateczny – pozycje w katalogu będą zmieniać się każdego miesiąca: coś zniknie, a coś się pojawi. Natomiast jeśli zdecydujemy się na pozostanie przy starym – najtańszym – wariancie PS Plus, który od teraz zmienia nazwę na Essential, to tu nadal będziemy dostawać dwie nowe produkcje w pierwszy wtorek miesiąca i dostęp do grania online.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!